Home » Winkel » Fris en Fruitig

Fris en Fruitig

39,00

Biologisch-dynamisch klinkt als iets dat je bij een yogastudio bestelt, maar hier is het gewoon hele goede kaas. Met frisse Deense frisdrankjes, een vleugje fenegriek en een lepel vijgenjam erbij.

Zuiver Zuivel fenegriek kaas 200g bio

Zuiver Zuivel fenegriek kaas 200g bio, vacuüm verpakt

6,95

Zuiver Zuivel jong-belegen kaas 200g bio

Zuiver Zuivel jong-belegen kaas 200g bio, vacuüm verpakt

6,00

Naturfrisk Lemonade - Biologische Frisdrank

3,50

Naturfrisk Raspberry - Biologische Frisdrank

3,50

Naturfrisk Orangeade - Biologische Frisdrank

3,50

Vivani hele hazelnoot chocoladereep bio

Vivani hele hazelnoot chocoladereep bio

4,95

Mont Blanc vijgenspread bio

Mont Blanc vijgenspread bio

6,95

Vensterdoos (3-8 producten)

3,65

Kaaspapier = gratis en super handig

0,00

Beschrijving

Kaas met een vleugje maanstand

Dit pakket draait om twee dingen: kaas die verder gaat dan biologisch, en drinken dat verder gaat dan gewone frisdrank. Aangevuld met een reep pure chocolade en een lepel vijgenjam voor erbij. Helemaal vegetarisch, dus niemand aan tafel hoeft over te slaan.

De kaas: biologisch, maar dan een tandje serieuzer

De jong belegen kaas van Zuiver Zuivel is romig, vol en ruikt bijna naar het voorjaar, precies het soort kaas waarbij je “nog een plakje” zegt voor je het doorhebt. Ernaast ligt de fenegriek kaas, met een zoetig, nootachtig accent dat je bij weinig andere kazen tegenkomt. Beide zijn biologisch-dynamisch: de boeren houden niet alleen rekening met de natuur, maar ook met maanstanden en de ritmes van de seizoenen. Klinkt zweverig, maar proef gewoon het resultaat. En omdat beide kazen vegetarisch zijn, zonder dierlijk stremsel, kan iedereen aanschuiven.

Fruitig uit Denemarken

Bij de kaas serveer je de Naturfrisk frisdrankjes: biologisch, Deens en bomvol fruit. Geen synthetische smaakjes, wel echte sinaasappel, framboos en citroen. Fris genoeg om naast de romige kaas overeind te blijven, zoet genoeg om zonder kaas ook gewoon lekker te zijn.

Erbij: chocolade en vijgen Een reep biologische chocolade van Vivani voor het zoete moment, en een potje vijgenjam dat perfect samen met de kaas op een cracker belandt. Klein detail, groot verschil op de borrelplank.

Voor wie dit verdient Voor de vriendin die alles bio koopt en dat graag benoemt. Voor een lentelunch in de tuin. Of gewoon voor een moment waarop je zelf iets fris en fruitigs verdient.

Snel besteld, snel bezorgd Werkdagen vóór 16.00 uur besteld? Dan ligt het morgen al op de mat*. Zo simpel is verrassen.

*Voor bezorging zijn we afhankelijk van ‘onze’ hardwerkende postbezorgers. Wees lief voor ze, ze doen hun best, net als jij.

Vragen? Bel 0514-855118 of mail wietske@kaaspakket.com.